Yaşam

Lupin Dizisi 4. Sezon Heyecanı: Yeni Sezon Tarihi Açıklandı mı?

5 Ekim’de yayınlanan yeni sezon toplamda 7 heyecanlı bölümden oluşuyor. Romantik hırsız Lupin’in maceralarını konu alan dizi, Netflix’in en çok izlenen yapımları arasında önemli bir yer edindi. 3. sezonu tamamlayan izleyiciler artık 4. sezon heyecanını bekliyor. Peki Lupin 4. sezonu gelecek mi? Lupin’in yeni sezon tarihi açıklandı mı? Detaylar burada…

LUPINE 4. SEZONDA GELECEK Mİ?

Netflix’in sevilen dizisi Lupin 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. 5 Ekim’de yayınlanan bu yeni bölüm, profesyonel hırsız Assane Diop’un babasının intikamını alma mücadelesini konu alıyor ve izleyicilere büyük heyecan yaşatıyor. Omar Sy’nin canlandırdığı Assane Diop’un ailesini koruma isteği diziye daha da derinlik kazandırıyor.

LUPİN’İN YENİ DÖNEM TARİHİ BELİR Mİ?

Artık gözler Lupin dizisinin 4. sezonunda. Ancak şu anda resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı. 4. sezonunun muhtemelen 2024 sonu veya 2025 başında yayınlanması bekleniyor. Çekimlerin yakın zamanda başlaması planlanıyor. Yapımcılar ve Netflix’ten 4. sezona ilişkin resmi bir açıklama gelene kadar izleyiciler büyük bir merakla beklemeye devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu